Araç Giydirme ve Sticker Uygulama

HEMEN ARA!


Araç giydirme ve sticker uygulama işlemi, bir aracın herhangi bir yerine yazı, resim veya logoların işlenmesi olarak bilinmektedir. Bu işlem daha çok firmalar tarafından kullanılmaktadır. Bu işlem, her çeşit aracın kapısına, kenarına veya diğer bölümlerine uygulanabilmektedir. Firmanızın araçlarında şirketinizin bir logosunun bulunması firmanıza daha kurumsal bir görünüm sağlayacaktır. Günümüzde neredeyse tüm kurumsal firmalar araçlarında logo veya görsel tasarımları kullanmaktadırlar.

Araç Giydirme ve Sticker Uygulama

Araç giydirme işlemi yapılırken dikkat etmeniz gereken en önemli şey ise baskı malzemesinin cast ve sökülebilir olması gerekmektedir. Cast folyo kullanmanın amacı, malzemenin iklim şartlarından en az etkilenmesini sağlamaktır. Gerek araç giydirmesi yapılırken gerekse sticker uygulama işlemi gerçekleştirilirken kullanılan malzemenin uzun ömürlü bir malzeme olması şarttır.

İNS Reklam

Birkaç yıl içinde sökülecek bir malzeme kullanmak, firmanızın imajına önemli ölçüde zarar verebilir. Uzman ekibimiz size hangi malzemenin hangi araç için daha uygun olacağının bilgisini de ayrıyeten verecektir. Araç kaplama hizmetimiz hakkında detaylı bilgi almak için internetten ufak bir araştırma da yapabilirsiniz.

Tabela

Araç giydirme ve sticker uygulama hizmeti, reklam ve tanıtım amacıyla da sıkça kullanılan bir yöntemdir. İyi bir araç kaplaması sayesinde, firmanızın reklamı amacına daha kolay ulaşacaktır ve bu sayede firmanızın karı da artacaktır. Araç giydirme işlemi yapılırken bir diğer husus ise, araç üzerindeki tasarımın oldukça şık ve sade olması gerekliliğidir. Araç üzerindeki tasarım asla göz yormamalıdır. Araç giydirme hizmeti, sticker uygulama hizmetine göre daha maliyetlidir. Araç giydirme hizmetinde, aracın tamamı bir cast folyo ile kaplanırken sticker uygulamasında ise aracın belli bir bölümü kullanılmaktadır. Araç giydirme ve sticker uygulama işlemi hakkında daha detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Türkiye’nin Açık Hava Reklamcılığı ve Tabela Hizmetleri

İns Reklam – eTabelam.com
WhatsApp chat
WhatsApp chat
web tasarım | short haircuts models | tabela | tabela modelleri