Banko Arkası Tabela ve Görsel Tasarımlar

HEMEN ARA!


Banko Arkası Tabela ve Görsel Tasarımlar, bilhassa kurumsal firmalar için büyük önem arz etmektedir. Özellikle ofislerde, banko arkası görsel tasarımlar ofis girişinde bankonun bulunduğu yerin karşısında bulunur. Banko arkası görsel tasarımlar, iş yerlerinin danışma ve sekreterlik gibi alanlarında da sıkça kullanılmaktadır.

Banko Arkası Görsel Tasarımlar

Banko Arkası Görsel Tasarımlar, Bu tarz tabelaları ofisinizin girişine koymak, kurumsallık adına atacağınız en önemli adımlardan bir tanesidir. Bu tabelalar genellikle lampex, forex, pleksiglas ve paslanmaz krom gibi malzemelerin üzerine folyo kaplanarak imal edilir. Banko arkası tabelalar, birbirinden farklı modele ve renge sahiptir. Eğer hangi tasarımın ofisiniz için ideal olduğundan emin değilseniz, hemen bize danışabilirsiniz.

İNS Reklam

Banko arkası görsel tasarımlar, genel olarak 5 farklı çeşide sahiptir. Banko arkası tabelaların en çok kullanılan çeşitlerinden biri logo kesim tabelalardır. Logo kesim tabelalar, firmanızın logosunun ve isminin silikon yardımı ile sekreterlik ya da danışma masasının arkasına yapıştırılması ile elde edilir. Logo kesim tabelaların kullanımına müsait olmayan yerlerde ise zemine sabitlenen banko arkası tabelalar kullanılır.

Banko Arkası Tabela ve Görsel Tasarımlar

Bu tabelalar yapılırken, ayrı bir zemin oluşturulur ve banko arkası tabela bu zeminin üzerine yerleştirilir. İşletmelerin kullandığı bir başka banko arkası tabela çeşidi ise arkadan ışıklı tabelalardır. Bu tip tabelalarda kabartma veya kesimi yapılan harfler öne alınır ve arkasına led aydınlatmalar konulur. Bu şekilde ofisiniz için daha canlı bir görünüm elde edilir. Yanı sıra akılda kalıcılık ve şirket otoriterliği ile bir reklam modelinin sahibi olabilirsiniz.

Tabela

Tüm bu modeller, bankonun önündeki alanlar için de uygulanabilir fakat banko önündeki tabelaların montajı diğerlerine göre farklılık göstermektedir. Gerek sözünü ettiğimiz banko arkası tabelalar gerekse diğer tabela ihtiyaçlarınız için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Firmamız yılların verdiği tecrübe ile size en uygun hizmeti sunacaktır.  Uzman ekibimizin size en iyi hizmeti vereceğinden şüpheniz olmasın. Bir İNS Reklam kalitesine şahit olabilmek için bizimle çalışabilir ve referanslarımız arasında kendinizi görebilirsiniz.

Türkiye’nin Açık Hava Reklamcılığı ve Tabela Hizmetleri

İns Reklam – eTabelam.com
WhatsApp chat
WhatsApp chat
web tasarım | short haircuts models | tabela | tabela modelleri