Işıksız Tabela Sistemleri

HEMEN ARA!


Işıksız Tabela çeşitleri, tabela denilince ilk akla gelen reklam modellerdir. Işıksız tabela sistemleri, maliyetinin az olmasından dolayı daha çok düşük bütçeli işletmeler tarafından tercih edilmektedir. Işıksız tabela sistemleri de en az ışıklı tabelalar kadar etkili olabilmektedir. Işıksız tabelalar, gündüzleri ışıklı tabelalara göre daha çok ilgi çekmektedir.  Işıksız tabela çeşitleri, daha çok sade ve gösterişten uzak bir tasarım isteyen işletmelerin tercihi olmuştur. Yanı sıra tabela sektöründe en çok üretimi ve tercihi olan bir reklam modelidir.

Işıksız Tabela Sistemleri

Özellikle tanınan bir markaya sahipseniz ışıksız bir tabela kullansanız bile markanız yüz metre öteden fark edilecektir. İşletmeniz civarda çok tanınmasa bile ışıksız tabela sistemleri kullanmak sizin için daha uygun olabilir. Diyelim ki bir esnaf lokantası sahibisiniz ve çevrenizde bir sürü müşteri potansiyeliniz var. Diğer tabela çeşitlerinden birini kullanırsanız, kullandığınız tabela çeşidi müşterileriniz için gayri ciddi gelebilir ve olası müşterilerinizi kaybedebilirsiniz. Bu durumun önüne geçmek için ışıksız tabela çeşitlerinden birini sipariş etmelisiniz.

İNS Reklam

Işıksız tabela çeşitleri, işte bu gibi durumların önüne geçmek için bugüne kadar var olmuştur. İş ciddiyetinin korunması gereken yerlerde ışıksız tabela çeşitleri firmaların daima tercihi olmuştur.  Özellikle renksiz, siyah- beyaz font kullanan firmalar ışıksız tabela sistemlerini tercih etmektedirler. Bizden satın aldığınız tabela çeşidi ışıksız olabilir fakat bizden satın almış olduğunuz tabela işletmenize farklı bir ışık getirecektir. Farklı renk ve boyutlardaki ışıksız tabelaları işletmemiz den gönül rahatlığıyla satın alabilirsiniz. İNS Reklam kalitesi ile iş ayırt etmeksizin tüm çalışmaları en kaliteli şekliyle teslim etme gayretindeyiz.

Tabela

Tabela siparişi vermek için tabela için ayırdığınız yerin ebatlarını bize bildirmeniz fazlasıyla yeterli olacaktır. Web sayfamızda bulunan iletişim bilgileri aracılığıyla firmamızla iletişim kurup tabela çeşitlerimizden sipariş verebilirsiniz. Uzman ekibimiz en kısa sürede işletmenize gelip tabelanızı takacaktır. Şunu unutmayın ki hangi tabela çeşidini kullanırsanız kullanın, tabela işletmenin reklam konusundaki can damarlarından biridir. Her bir işletme veya kuruluşun her hangi bir reklam modelini kullanarak sektöründeki otoriterliğini belirler.

Türkiye’nin Açık Hava Reklamcılığı ve Tabela Hizmetleri

İns Reklam – eTabelam.com
WhatsApp chat
WhatsApp chat
web tasarım | short haircuts models | tabela | tabela modelleri