Tekstil Baskı Tabela Sistemleri

HEMEN ARA!


Tekstil Baskı Tabela Sistemleri, deyince genellikle bir kıyafetin üzerine yapılan baskı anlaşılmaktadır. Özellikle firmalar, personelleri için bir kıyafet bastırmak istediklerinde tekstil baskı yöntemine sıkça başvururlar. Süpermarket veya fastfood gibi yerlerde çalışanların kurum kültürünü temsil edecek kıyafetler giymesi bilhassa önemlidir. Sözünü ettiğimiz kurum kültürünü sağlamanın en iyi yolu, firmanın logosunun bulunduğu t-shirt veya diğer kıyafetleri çalışanların giymesinden geçmektedir. İşte tam burada tekstil baskı sistemleri devreye girmektedir. Küçük bir spor kulübünüz olduğunu düşünün ve formaların üzerine hem kendi logonuzu hem de sponsorunuzun logosunu bastırmak istiyorsunuz. İşte bu noktada tekstil baskı çözümleri devreye giriyor.

Tekstil Baskı Tabela Sistemleri

Tekstil baskı her türlü kıyafette uygulanamayabilir. Bu nedenle üzerine baskı yapacağınız kumaşın yapısını bilmek ayrı bir önem arz etmektedir. Tekstil baskı sırasında dijital ve offset baskı kullanılmaktadır. Bunlardan ilki olan dijital baskı işlemi çok hızlı bir şekilde yapılabilmesine rağmen oldukça da maliyetlidir. Ayrıca dijital baskı işlemi daha az sayıdaki baskılar için daha uygundur.

İNS Reklam

Öte yandan offset baskı ise yavaş olmasına karşın maliyet bakımından dijital baskıya göre daha avantajlıdır. Offset baskının da çok sayıdaki baskı işlemi için ideal olduğunu söyleyebiliriz. Kısacası hangi baskı çeşidini kullanacağınız işinizin aciliyetine, bütçenize ve bastırmak istediğiniz miktara göre değişiklik göstermektedir. Fakat hangi baskı çeşidini seçerseniz seçin, bizden aldığınız hizmetin kalitesi asla değişmeyecektir.

Tabela

Tekstil baskı, firmaların tanıtımında da önemli bir rol oynamaktadır. Özellikle süpermarket ve restoran gibi yerlerde tekstil baskılı kıyafetler, devamlı olarak müşterilerin gözünün önündedir. Bu sebeple yapılan tasarımın hoş görünmesi ve baskının da iyi bir şekilde geçekleştirilmesi büyük bir önem arz etmektedir. En kaliteli tekstil baskı çözümleri ve daha fazlası için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Türkiye’nin Açık Hava Reklamcılığı ve Tabela Hizmetleri

İns Reklam – eTabelam.com
WhatsApp chat
WhatsApp chat
web tasarım | short haircuts models | tabela | tabela modelleri